Misją BPP jest rozwój kariery poprzez edukację. Podczas gdy BPP University prężnie działa w Wielkiej Brytanii, BPP w Polsce dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć działania zarówno stowarzyszeń ACCA i CIMA, jak również uczelni wyższych, które stawiają na praktyczną wiedzę i kształcenie wysokiej klasy specjalistów z zakresu finansów.

 

BPP Professional Education jest największym na świecie partnerem edukacyjnym ACCA i CIMA. Lata doświadczeń pozwoliły nam w najwyższym stopniu dopasować metodologię nauczania do wymagań egzaminacyjnych stowarzyszeń. Nasze szkolenia Online Classroom Live oraz Online Classroom posiadają najwyższy status jakości i efektywności, a wydawane przez nasze wydawnictwo BPP Learning Media książki oraz materiały Tutor Toolkit dla wykładowców stanowią realne wsparcie w procesie zarówno nauczania jak i zdobywania wiedzy.

  

Sprawdź, w jaki sposób współpracujemy z uczelniami wyższymi w Polsce!

 


Wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim organizujemy studia podyplomowe z poziomu ACCA Strategic Professional.

Dowiedz się więcej

BPP Learning Media to wydawnictwo biznesowe, które specjalizuje się w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych z zakresu m.in. rachunkowości, finansów i audytu. W naszej ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne książki w druku, ale także szereg zasobów online, które wspierają zarówno studentów, jak i wykładowców.

Dowiedz się więcej